ХХV науково-практична конференція УСП


Дата:  28-30 червня 2019
Місто:  Тернопіль

Останній тиждень червня у Тернополі обіцяє бути особливо спекотним! Такого масштабу події місто ще не знало. Майстри психотерапії та психології з усієї України матимуть нагоду презентувати свою роботу, обмінюватися досвідом та вчити(ся) один в одного протягом 4 днів.

27 червня розпочинає свою роботу Субконференція дитячо-юнацьких психотерапевтів України На сторінці події (посилання активне) уже можна ознайомитися з програмою та заявленими доповідачами. Очікуємо на приїзд закордонних колег. Реєстрація триває і можлива навіть 27.06.2019 до 9:00
Локація: Тернопільська Українська гімназія
Контактна особа та ідейний натхненник цього дійства - Iryna Sribna

Цього ж дня - 27.06.2019 відбудеться Всеукраїнський випускний семінар-конференція "Сучасна позитивна психотерапія Н.Пезешкіана: дослідження та кейси"
Уся інформація, включно з програмою, а також реєстраційна форма на сайті УІПП
http://positum.org.ua/konferenciya-suchasna-pozitivna-psi…/…
Локація: Центр Науки
За детальнішою інформацією можна звернутись до Oleksandra Nizdran

Ці дві події збігаються у часі і, звісно, втрапити на обидві буде проблематично. Кожна з них потужна та унікальна за своєю суттю, проте обидві надзвичайно цікаві.

Вони добрий професійний "аперитив", що передуватиме XXV науково-практична конференція УСП 2019, м.Тернопіль Три дні насиченої роботи, різноманітних наукових активностей та професійних знайомств і відкриттів.
Реєстрація ще триває!
Це дійство відбуватиметься 28-29-30 червня.
Первинна локація: Тернопільська Філармонія
Інформацію про участь на сторінці події або у Наталія Турецька та Ira Dolishnia

Інші заходи
Психіатрична діагностика (авторська модель) - частина 2 Інтервізійна група з арт-психотерапії 8 лекцій про наукові та філософські підґрунтя психотерапії

Возврат к списку