ПСИХОДРАМАТИЧНА ОСВІТА В Українській Спілці Психотерапевтів (УСП)

програма навчання відповідає стандартами Європейської Асоціації Психотерапії (EAP) та керівної інституції (FEPTO)

Сертифікується УСП (національною організацією в складі ЕАР)

Основу освіти складає власний досвід. Учасник навчального процесу опрацьовує особистісний матеріал в навчальній групі протягом 8-10 семестрів (двічі на рік, тривалість роботи семестру власного досвіду 5-6 днів). Опрацювання власних обмежень та змісту найсуттєвіших відносин учасників, рефлексія власних поведінкових паттернів та сценаріїв, мають привести до якісних особистісних змін майбутнього спеціаліста, тому екологічна інтеграція набутого досвіду потребує часу. Власний досвід учасники навчання отримують протягом п’яти років.  Інші необхідні модулі навчання учасникам бажано отримувати в періоди між семестрами власного досвіду.

Теорія та пропедевтика – з початку навчання, методичний і практичний досвід та супервізії – після 4 семестру власного досвіду. Теоретичну та пропедевтичну підготовку учасники навчання отримують в окремих семінарах, сертифікованих секцією психодрами, та/або в якості слухачів Українського Психотерапевтичного Університету (УСП).

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНУ ОСВІТУ В УСП

Підготовка психотерапевтів, зокрема психодраматерапевтів, відбувається в навчальних проектах УСП/EAP з 1995 року. Всі навчальні проекти об’єднують навчальні групи із кількох напрямків (психодрама, груповий аналіз, гештальт-терапія, сімейна системна психотерапія, центрована на особистості терапія за Роджерсом). Кожна група навчається згідно програмним вимогам напрямку, визначеного стандартами EAP. Стандарти освіти є загальними, але кожна секція/напрямок узгоджує свої програми з міжнародними інституціями, які представляють напрямок в EAP. Для секції психодрами УСП такою інституцією є Federation of European Psychodrama Training Organisations (FEPTO). За зміст программ та якість навчання психодрамі в проектах УСП відповідає секція психодрами УСП. Секція має у своєму складі сертифікованих навчаючих тренерів, супервізорів та викладачів з України, Австрії, Німеччини та інших європейських країн, що представлені в EAP.

Передбачені кваліфікаційні рівні Психодрама-консультант та Писходраматерапевт. Опанування кваліфікаційного рівня дає підставу для включення у відповідний реєстр УСП. Завершена психодраматична освіта є основою для отримання сертифікату EAP та включення в реєстр психотерапевтів EAP

ПРАЦЮЄМО КОМАНДОЮ

Profesiya.jpg

Кожна навчальна група з власного досвіду має керівника групи, за яким працює 5-6 семестрів, на наступні семестри долучається по черзі весь тренерський склад. Таким чином кожний учасник має досвід психодраматичної роботи в різних стилях, зі спеціалістами  різної спеціалізації.

Попелюк Олена Павлівна,базова освіта лікар-психіатр,реєстровий психотерапевт EAP, психодраматична освіта 1995–2000, більше 30 років роботи в якості клінічного психотерапевта. Індивідуальна та групова робота. Працює в Обласній психіатричній лікарні м. Львова. Голова освітнього комітету секції психодрами УСП. Тренер та супервізор УСП.

Ступак Олена Юріївна, базова освіта педагог-дефектолог, логопед, психодраматична освіта 1996-2001, реєстровий психотерапевт УСП, більше 20 років роботи в якості тренера комунікативних навичок, менеджера з персоналу, консультанта. Індивідуальна та групова робота, робота  з сім’ями. Соціодрама та соціометрія в роботі з соціальними групами та організаціями. Київ. Голова секції психодрами УСП, голова Київського осередку УСП. Тренер УСП.

Папач Микола Володимирович, базова освіта лікар-психіатр, реєстровий психотерапевт EAP, психодраматична освіта 1995–2000, більше 30 років роботи в якості клінічного психотерапевта. Індивідуальна та групова робота. Працює з поведінковими та емоційними розладами. Розробив та практикує власну авторську методику «Наративна психодрама», проводить навчання з методики. Тренер та супервізор УСП.

Кухарук Світлана Маркелівна, базова освіта психологічна. Реєстровий психотерапевт УСП в напрямку психодрама та дитяча психотерапія. Психодраматична освіта 2002–2007. Психолог центру ранньої реабілітації дітей з ураженнями нервової системи у м. Тернопіль, автор підручників “Основи здоров’я”,автор психотерапевтичних казок, книжок з розвитку інтелекту для дошкільнят. Завідуюча кабінетом індивідуального і сімейного консультування. Проводить навчання з авторського курсу  «Психодрама з дітьми». Тренер УСП.

Пащук Людмила Володимирівна, базова освіта лікар-нарколог, реєстровий психотерапевт EAP, психодраматична освіта 1995–2000, більше30 років роботи в якості нарколога та психотерапевта. Індивідуальна та групова робота з залежностями. Завідує відділенням в лікарні м. Луцька. Тренер УСП.

Пащук Людмила Володимирівна, базова освіта лікар-нарколог, реєстровий психотерапевт EAP, психодраматична освіта 1995–2000, більше30 років роботи в якості нарколога та психотерапевта. Індивідуальна та групова робота з залежностями. Завідує відділенням в лікарні м. Луцька. Тренер УСП.

ВІДКРИТИЙ НАБІР У ГРУПИ ВЛАСНОГО ДОСВІДУ:

Первая Киевская школа психотерапии, www.kappp.com.ua,www.usp.inf.ua, керівник Дружинін Андрій Михайлович, координатор Журавель Марина

тел.: +38(050)352-19-72, +38(067) +38(067)4453667

Керівник групи психодрами Ступак Олена Юріївна, s.helen168@gmail.com, +38(050) 445 34 57

 

Київська Школа Розвитку Психотерапії, www.psyschool.com.ua , керівник Погорілий Володимир Вітальович, vulfv@ukr.net, +38 (067) 404 11 89, координатори Єнько Лариса +38(050) 191 38 86, le@psytherapy.com.ua, Колесніченко Ліна +38 (067) 766 29 92, ko_alikovna@mail.ru

Керівник групи психодрами Попелюк Олена Павлівна, popelyk@mail.ru, +38 (096) 386 87 35

 

Вінницька Школа Психотерапії, керівник Слободянюк Ігор Антонович, +38(050)382 53 99, координатор Вловкин Петро +38 (093)788 04 59

Керівник групи психодрами Кухарук Світлана Маркелівна, kyxaryk_svitlana@mail.ru, +38(097) 746 36 77

 

Буковинський проект сучасної психотерапії, www.usp.inf.ua, керівник Кошулинська Зоряна Василівна, zorianaa@gmail.com, +38(067)284-80-17

Керівник групи психодрами Попелюк Олена, popelyk@mail.ru, +38 (096) 386 87 35

 


Возврат к списку